Що таке плазмотерапія?
Плазмотерапія, або плазмоліфтинг, або PRP – напрямок естетичної медицини, що дозволяє запустити природні процеси регенерації, омолоджувати шкіру та відновлювати ріст волосся. PRP розшифровується як Рlаtеlet Rich Plаsmа - збагачена тромбоцитами плазма. клітинна терапія, на сьогоднішній день, найбезпечніша і нетравматичніша методика омолодження, заснована на ін'єкційному введенні
Оскільки плазму одержують із власної крові пацієнта, процедура мінімізує можливості інфекційних захворювань, алергічних реакцій та відторгнення препарату.
Як працює PRP-терапія?
Наша кров містить усі необхідні компоненти для молодості, здоров'я та краси. Плазмотерапія дає змогу ефективно використовувати її ресурси.
Плазма - це рідка частина крові, в яку входить низка вітамінів, білки, ферменти, гормони та інші корисні речовини. Також до складу плазми входять фактори росту, які запускають зростання та оновлення клітин.
Плазма багата на тромбоцити (platelet-rich plasma, PRP) – це звичайна плазма крові пацієнта, зі збільшеною кількістю тромбоцитів. Вона має відновлюючу, омолоджуючу дію; активізує процес оновлення клітин, забезпечує регенерацію шкіри та стимулює ріст волосся.
В основі цього напряму – здатність клітин організму до природного відновлення сполучних тканин за допомогою власної плазми пацієнта. Після застосування PRP клітини глибоких шарів дерми починають синтезувати колаген, еластин, гіалуронову кислоту, роблячи шкіру гладкою, пружною та здоровою.
Показання для проведення PRP-терапії:
- вікові зміни в шкірі, поява зморшок
- знижений тонус шкіри
- втрата пружності
- сухість та лущення
- гіперпігментація
- реабілітація шкіри після пілінгу (лазерного чи хімічного)
- запалення сальних залоз
Як проводиться процедура PRP?
Процедури PRP для омолодження шкіри проводяться в областях обличчя, шиї, декольте та рук.
У пацієнта кров береться з вени, міститься у пробірки. Пробірки містять антикоагулянт та спеціальні фільтри. Кров у пробірках міститься у центрифугу, де під впливом автоматичних процесів протягом 5-10 хвилин відбувається відділення червоних кров'яних тілець і плазми. Кількість тромбоцитів у плазмі тим часом збільшується у багато разів.
Далі збагачена плазма вводиться у проблемні зони пацієнта. Тромбоцити починають діяти відразу, запускаючи процес оновлення колагенових волокон.
Результати після проведення процедури:
- природне омолодження
- уповільнення старіння
- підвищення тонусу шкіри
- усунення синців під очима
- усунення складок та зморшок
- розгладжування «сітчастих» зморшок
- здоровий, рівний, сяючий колір обличчя
Як підготуватись до процедури?
- За 2-3 дні до процедури необхідно відмовитись від прийому антикоагулянтів.
- За 1 день до процедури необхідно утриматися від алкоголю, жирних та смажених продуктів.
- За кілька годин до процедури необхідно відмовитись від вживання їжі, пити більше води.
Вже після першої процедури помітно покращає стан проблемних зон, але для ефективного омолодження рекомендується пройти курс процедур. Результат PRP-терапії зберігається протягом 1-1,5 років.
Плазмотерапія для волосся
Генетична схильність, стреси, інфекції, незбалансоване харчування, нестача білка в раціоні та інші негативні фактори можуть стати причинами випадання волосся та раннього облисіння.
В результаті відбувається порушення процесів поділу клітин, обмінних процесів у волосяних цибулинах, волосся втрачає здоровий вигляд, світлішає і стоншується.
Введення плазми, багатої на тромбоцити дозволяє зупинити ці процеси і зупинити випадання волосся. PRP стимулює оновлення циклу зростання волосяних фолікулів, «пробуджує» сплячі стовбурові клітини волосяних цибулин.
Зупинити випадання та домогтися відновлення росту волосся можна вже за кілька процедур (від 1 до 6, залежно від віку, анатомічних особливостей та ступеня проблеми).
Результати PRP-терапії для волосся
- зупиняється випадання волосся
- відновлюється зростання, волосяні фолікули переходять у стадію зростання
- відновлюється структура кожної волосини
- нормалізується функція потових та сальних залоз шкіри голови
- волосся стає більш щільним і блискучим
Коли PRP-терапію не можна застосовувати?
- за наявності тяжких захворювань внутрішніх органів
- при вірусному гепатиті
- при захворюваннях крові
- при вагітності
- за наявності психічних розладів