Моделюючі програми для корекції фігури від професійної марки косметики Thalgo у поєднанні з активним способом життя і правильним харчуванням допоможуть Вам вирішити проблеми з жировими відкладеннями навіть у найпроблемніших місцях, а також позбутися целюліту і підвищити тонус в'янучої шкіри.

Обгортання з морськими мікронізованими водоростями Thalgo - високоефективний, 100% натуральний, запатентований препарат з водоростей, багатий на мінерали, вітаміни і мікроелементи, покликане повернути Вам форму і хороше самопочуття.

Активні компоненти обгортання

Мінеральний плазмагель - Унікальний засіб Тальго, що володіє сильними дренажними властивостями. Бура морська водорість, що входить до його складу, насичує мінералами, запускає лімфовідтікання.

Ефірна олія м'яти надає тілу легкість, тонізує; ефірна олія сосни стимулює ліполіз, а ефірне масло лаванди дозволяє розслабитись.

Морські Мікронізовані Водорості – мікродисперсна пудра, отримана шляхом мікронізації за спеціальним медичним патентом Тальго. Завдяки проникненню в шкіру, що містяться у водоростях вітамінів та мікроелементів, засіб дозволяє відновити форму, зміцнити шкіру, розслабити м'язи та суглоби. Схуднення досягається завдяки активізації ліполітичних процесів, а також стимуляції потовиділення та метаболізму. Високий вміст йоду, кальцію і магнію ремінералізує організм і має також антистресову дію.

Морський бруд має протинабряковий і детоксикувальний ефект, освітлює пігментні плями, підтягує і зміцнює шкіру, відновлює гідроліпідний баланс, активізує розщеплення жирів.

Як відбувається процедура обгортання?

Першим етапом процедури є нанесення скрабу на все тіло за допомогою легких кругових рухів.

Далі спеціальними лімфодренажними рухами на все тіло наноситься мінеральний плазмагель.

Наступний етап - шкіра покривається злегка підігрітими підготовленими мінеральними водоростями, для активації обмінних процесів застосовується термоковдра. Час дії - 20 хвилин.

Завершується процедура розслаблюючим масажем із застосуванням масажного крему з водоростями.

Час процедури – 45 хвилин.

Інтенсивний курс лікування, що рекомендується: 12 сесій, два рази на тиждень.

Підтримуючий курс: 1 раз на тиждень.

Для кращого ефекту обгортання потрібно поєднувати з іншими апаратними чи мануальними методиками корекції фігури та тонізації шкіри.

Результат процедури обгортання Thalgo

- посилення ліполізу та корекція локальних жирових відкладень
- Виведення зайвої рідини з організму
- Стимулювання мікроциркуляції крові
- Розщеплення шлаків і токсинів
- Відновлення водно-сольового балансу
- Могутній антиоксидантний ефект
ефект ліфтингу
- тонізація шкіри
- Інтенсивне зволоження
- Лімфодренажна дія
- Насичення тканин киснем
В результаті процедури обгортання Thalgo Ваше тіло очищене, наповнене мінералами, шкіра стає більш пружною та еластичною, процеси схуднення запущені, відновлений природний баланс! До того ж, після процедури Ви відчуєте приплив сил та гарний настрій!