Масаж обличчя – унікальна методика безопераційного омолодження. Цей давній спосіб збереження молодості має відразу два незаперечні плюси: ефективно бореться з широким спектром показань, при цьому без підшкірного втручання хірургії та ін'єкцій.

Таке «чарівне» поєднання забезпечило процедурі масажу обличчя багаторічне кохання пацієнтів. І не випадково, адже це вірний шлях до помітного омолодження без страхів та ризиків.

Сенс процедури полягає в глибокому опрацюванні лицьових м'язів, а також впливу на проблемні зони. В результаті активізуються природні процеси в тканинах і боротьба з вадами.

У чому секрет ефективності масажу обличчя?

  1. Відомий факт, що наші м'язи здатні до самоомолодження та відновлення. Так само, як і м'язи тіла, м'язи обличчя можуть підтягнутися і набути тонусу. На цьому ґрунтується секрет ефективності процедури масажу обличчя. При правильному виконанні техніки масажу, спостерігається чудовий ліфтинговий та омолоджуючий ефект.
  2. Під час масажу покращується кровообіг – приплив артеріальної крові підвищується і клітини шкіри активніше приймають поживні речовини та кисень. Як наслідок, вирівнюється колір обличчя, підвищується тургор шкіри, а процеси старіння сповільнюються. Покращуючи відтік венозної крові та лімфи, масаж обличчя сприяє усуненню набряків і має підтягуючий ефект.
  3. Крім того, масаж обличчя позитивно впливає на нервову систему - Знімає емоційну напругу та інші наслідки стресу. Виробляються ендорфіни – гормони радості та задоволення, покращується сон та загальне самопочуття пацієнта.

На сьогоднішній день косметологія пропонує безліч методів масажу обличчя, здатних повернути йому здорове сяйво.

У нашій клініці ви можете відвідати такі види масажу:

  • класичний
  • лімфодренажний
  • ліфтинговий
  • французька
  • за Жаком
  • японська

Класичний масаж обличчя — благотворно впливає на загальний стан і колір шкіри, має релаксуючий і розслаблюючий ефект. Це масаж рухів, що погладжують, ковзають з розтираннями і вібраціями. Класичний масаж обличчя заспокоює пацієнта, знімає напругу в м'язах, стрес, насичує шкіру киснем і тим самим піднімає тонус шкіри та колір обличчя.

Процедура виконується із застосуванням крему або масажної олії.

Цей вид масажу підходить для будь-якого віку. Час процедури в салоні – 30-40 хвилин, кількість сеансів курсу – 10-15.

Лімфодренажний масаж обличчя - Активізує прихований потенціал тканин, запускає природні процеси організму. Лімфа виконує метаболічну, захисну функції, а також очищає тканини від живих і мертвих еритроцитів, які там накопичуються. Під впливом зовнішніх негативних факторів відбувається застій лімфи. В результаті ми стикаємося з такими проблемами, як набряклість обличчя, втрата чіткого овалу, утворення «другого підборіддя», поява зморшок та темних кіл під очима.

Під час проведення процедури косметолог ретельно опрацьовує м'язи та тканини обличчя, звільняючи їх від надлишку рідини. Завдяки професійній техніці на масажні лінії формується чіткіший овал обличчя, усувається провисання щік. Лімфодренажний масаж обличчя сприятливо впливає на судини, підтягує і зміцнює м'язи, бореться з мімічними зморшками. В результаті — шкіра стає пружною, колір обличчя здоровим, піднімаються брови, розгладжуються носогубні складки, усувається «друге підборіддя», покращується кровообіг.

Час процедури масажу без урахування підготовки – 15-20 хвилин, рекомендована кількість сеансів курсу – 10-15.

Ліфтинговий масаж обличчя - має виражений ефект підтяжки без хірургічного втручання. За рахунок опрацювання шкіри, підшкірної клітковини та лицьових м'язів зміцнюється «каркас» обличчя, мускулатура наводиться в тонус, шкіра стає пружною, підтягнутою, зникають мішки під очима, жирові відкладення в ділянці щік, йдуть застійні явища. Ліфтинг-масаж покращує капілярний кровообіг, посилює вироблення колагену та еластину, насичує тканини киснем, знімає статичну напругу м'язів.

Особлива техніка ліфтингового масажу підійде для молодої проблемної шкіри в боротьбі з розширеними порами, висипом вугрів і пігментацією.

Лікар-косметолог використовує такі масажні прийоми, як розтирання, погладжування, притискання та легкі биття. Рухи виконуються згори донизу, м'яко, без сильних натисків, з поперемінною інтенсивністю.

Французький масаж  - Скульптурний масаж обличчя, покликаний боротися з першими віковими змінами. Даний метод використовують для розгладження мімічних зморшок, усунення «гусячих лапок», набряків, мішків під очима, усунення подвійного підборіддя та для ефективної підтяжки контурів обличчя. Після курсу процедур спостерігається помітна підтяжка вилиць, надбрівних дуг, розгладжування носогубних складок та шкіри на шиї.

Масаж проводиться натискаючими, обертальними, рухами, що розминають і перекочують. У техніці масажу задіяні важливі лімфотичні вузли, працювати з якими може лише кваліфікований спеціаліст.

Перші результати видно вже після однієї процедури. Але для досягнення довгострокового ефекту рекомендується провести до 10 процедур із періодичністю 2 рази на тиждень. 

Масаж обличчя по Жаку - Лікувальна косметологічна техніка, розроблена лікарем-дерматологом Леонардо Жаке. Масаж за Жаком сприяє терапії шкірних захворювань, усуває осередки запалень та відновлює шкірні покриви. Його співвідношення в чітко окресленому колі медичних показань, серед яких: підвищена активність сальних залоз, вугрі, порушення кровообігу, себорея, шрами та рубці, гіперпігментація.

Масаж по Жаку проводиться щипковими, вібруючими та розминаючими рухами. Завдяки більш інтенсивному та глибокому впливу на шкірні покриви посилюється кровообіг та метаболізм, клітини краще забезпечуються киснем та поживними речовинами. Як результат, нормалізується робота сальних залоз, усуваються осередки застою, запобігають запальним і гнійним процесам, зникають пігментні плями, підвищується тонус, вирівнюється колір шкіри, прискорюється загоєння пошкоджень і регенерація шкіри.

У середньому процедура триває 15-20 хвилин, курс складається із 10-12 сеансів. Кількість процедур та тривалість регулює лікар-косметолог, залежно від товщини та стану Вашої шкіри.

Японський масаж обличчя — єдина техніка масажу із вираженим експрес-ліфтингом. Досвідчений лікар-косметолог за кілька сеансів зможе провести підтяжку обличчя без хірургічного втручання та реабілітації.

Внаслідок впливу масажиста шкіра обличчя стає більш пружною та гладкою; м'язи та фасції обличчя зміцнюються, підтягується «друге підборіддя» та вилиці; стимулюється кровообіг та клітинний обмін; активізується лімфатична система, що сприяє виведенню токсинів та зняття набряклості; нормалізується баланс вологості шкіри; обличчя моментально набуває приємного та здорового відтінку.

Під час масажу задіяні акупунктурні точки, опрацювання яких м'яко впливає на весь організм в цілому.

Тривалість процедури близько години найбільшу ефективність має при проведенні курсу до 10 процедур.

Масаж обличчя - Воістину незамінний, якщо Ви мрієте зберегти молодість та природну красу обличчя. Пам'ятайте, що на шкірі обличчя розташовані біологічно активні точки, вплив на які покращує роботу всього організму.