Хімічний пілінг - відлущування шкіри за допомогою нанесення хімічних складів, в основному органічних кислот (містяться у багатьох фруктах). У процесі проведення процедури вплив кислоти шкіра розуміє, як травму і починає активне вироблення колагену та нових клітин. Саме так відбувається боротьба із вадами.

Як відбувається процедура хімічного пілінгу?

 1. Шкіра ретельно очищається та тонізується
 2. Наноситься вирівнюючий гель для видалення шкірного сала та підготовки до пілінгу.
 3. За допомогою кисті наноситься діюча речовина, обминаючи шкіру навколо очей.
 4. Після встановленого точного часу проводиться зняття пілінгуючого засобу
 5. Завершує процедуру зволожуюча сироватка

Період повного відновлення шкіри після поверхневого пілінгу триватиме 4-7 днів, після серединного – 5-14 днів, після глибокого пілінгу може тривати довше місяця.

Приблизно на третю добу після пілінгу може спостерігатися лущення, посилення чутливості, утворення рожевих ділянок. Ці ознаки пілінгової дії не повинні налякати Вас. Цей процес означає, що відбувається оновлення клітин.

Після процедури пілінгу необхідно 2-3 дні використовувати крем, що відновлює, із вмістом сонцезахисних фільтрів не менше SPF30.

Коли можна робити хімічний пілінг?

Вплив хімічного складу робить Вашу шкіру чутливішою до сонця, тому після процедури слід деякий час уникати сонячних променів. Курс процедур рекомендується проводити в холодну пору року – осінь та зима. Але є процедури «щадного» пілінгу, які фахівець підбере і в тепліший сезон (наприклад, феруловий або мигдальний пілінг).

Поверхневі хімічні пілінги

Поверхневі хімічні пілінги сьогодні найбільш популярні серед пацієнтів. Вони абсолютно безболісно допомагають позбутися дрібних зморшок, надати обличчю здорового і рівного кольору, освітлити пігментні плями, зменшити прояв акне, рубців, нормалізувати роботу сальних залоз.

Поверхневі пілінги дають найкращі результати під час проведення курсу з 6-10 процедур. У нашій клініці представлені найефективніші види пілінгу:

Мигдальний - Легко переноситься, підходить для чутливої шкіри. Має антиоксидантний і зволожуючий ефект. Розгладжує дрібні зморшки, бореться з вугровими висипаннями, дарує рівне сяйво. Мигдальний пілінг не викликає звикання і навіть при регулярному застосуванні залишається ефективним.

Пировиноградний - Стимулює регенерацію шкіри, тому рекомендується для корекції середньої вираженості зморшок. Підходить для жирної шкіри, оскільки має себорегулюючу дію. Зменшує прояви акне, рубців, має освітлюючий ефект.

Феруловий пілінг - попереджає фотостаріння та поява пігментних плям, потужний антиоксидант, бореться з колами під очима. Підходить для проведення будь-якої пори року.

Саліциловий пілінг - Ефективний метод лікування жирної проблемної шкіри. Видаляє відмерлі клітини, знищує мікроби, вирівнює рельєф та тон шкіри, запобігає запаленню, регулює вироблення шкірного сала.

Молочний пілінг – має виражений освіжаючий та зволожуючий ефект, розгладжує дрібні зморшки, повертає шкірі пружність та еластичність. Підходить для сухої та нормальної шкіри.

Поверхнево-серединні пілінги

Поверхнево-серединні пілінги застосовують при значних змінах на шкірі. У нашій клініці представлені такі методики: пілінг Джесснера та гліколієвий пілінг.

Пілінг Джесснера - це комбінований хімічний пілінг. Коригує глибокі зморшки, рубці, пігментацію, вирівнює колір обличчя, активно усуває сліди від акне, має підсушуючий ефект, прибирає запалення, регулює вироблення шкірного сала.

Гліколієвий – вирівнює неглибокі зморшки, усуває сірість шкіри, бореться з першими проявами старіння та постакне, вирівнює рельєф шкіри, стимулює вироблення колагену та еластину.

Серединний пілінг

Серединний пілінг - Ефективно справляється з проявами старіння шкіри з використанням трихлороцтової кислоти (ТСА). Це серйозна процедура у медичній косметології. Проводити процедуру повинен лише фахівець, враховуючи сезонність та Ваші потреби.

Ефект ТСА пілінгу залежить від його глибини. З його допомогою досягаються чудові результати:

 • розгладжуються зморшки в області очей, щік та губ
 • нормалізується секреція сальних залоз
 • зменшуються рубці на шкірі після вугрової хвороби
 • активний ліфтинговий ефект
 • відновлюється шкіра після розтяжок
 • має освітлюючий ефект, бореться з гіперпігментацією

Щоб досягти максимального ефекту, фахівці рекомендують пройти курс із 3-5 процедур з інтервалом у 4 тижні.

Ретиноєвий пілінг

Ретиноєвий пілінг – ефективна методика омолодження шкіри ретиноєвою кислотою. За ступенем проникнення процедуру відносять до поверхневого, але ефект, що виявляється, порівняний з серединними пілінгами. Рекомендується для зрілої шкіри від 35 років, але може застосовуватися і для молодшої під керівництвом фахівця.

Курс від 3 до 5 сеансів дозволить вирішити широкий спектр таких проблем, як сильна пігментація, неглибокі зморшки, дрібні шрами, вугри та їх наслідки. Після процедури клітини продовжують оновлення протягом 3-4 місяців і омолоджуючий ефект не припиняється.

Коли не можна робити хімічний пилинг?

 • при активних запаленнях, ранах, порізах
 • під час вагітності
 • при алергічних реакціях на діючу речовину
 • відразу після епіляції
 • при високій фоточутливості шкіри
 • при онкології
 • відразу після засмаги
 • шкірні захворювання
 • при герпесі в активній фазі
 • при психічних розладах