Сучасний образ успішного чоловіка не закінчується на вишуканому костюмі та акуратній стрижці. Чоловік, що відбувся, прагне процвітати в кар'єрі, захоплювати свою супутницю і тримати під контролем всі процеси навколо себе, у тому числі власне здоров'я і зовнішній вигляд. Підтягнуте спортивне тіло, здорова посмішка та доглянута гладка шкіра поповнили список атрибутів успішного чоловіка в суспільстві.

Вікові зміни, напружений графік, несприятлива екологія, стрес та шкідливі звички — фактори, що позначаються на зовнішності чоловіків. Так, деякі лінії на чоловічому обличчі — «відбитки часу» додають харизми та чоловічої чарівності. Але втомлений вигляд, нездоровий колір обличчя розкажуть оточуючим, що Ваш шлях до успіху важкий та безрадісний. Найчастіше впевненість чоловіка в колі колег і дам здатні похитнути такі проблеми, як навислі брови, глибокі складки і зморшки, тьмяний колір обличчя, темні кола під очима, рання втрата волосся, судини, висипання на обличчі і зайва вага.

Щоб Ви випромінювали впевненість у собі та добробут, наша клініка пропонує ефективний комплекс процедур чоловічої косметології, який дозволить:

  • позбутися слідів втоми та шкідливих звичок
  • усунути вікові зміни
  • усунути естетичні дефекти
  • усунути раннє облисіння
  • скоригувати вагу та провести детоксикацію всього організму
  • знайти почуття свіжості, зняти втому і стрес

Найбільш потрібні процедури чоловічої косметології

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія в чоловічій косметології застосовується для усунення мімічних зморшок в області очей, підбірка, на лобі та переніссі. Особливо часто чоловіки бажають усунути «важкий погляд» з-під опущених брів та вертикальну складку на лобі. Процедура виконується з урахуванням особливостей мімічної активності у чоловіків та не порушує природного вигляду особи.

Лікування гіпергідрозу

Чоловіки часто стикаються з такою поширеною проблемою, як підвищене потовиділення в областях чола, долонь та ніг. Практичні чоловіки прагнуть згладити незручні ситуації, пов'язані з цією проблемою. Одним із найбільш дієвих засобів зменшення потовиділення є застосування ботулотоксину. Ін'єкції є безпечним та ефективним методом, які дають швидкий та позитивний результат практично у 100 відсотках випадків.

Контурна пластика

Контурна пластика для чоловіків використовується для корекції носогубних складок, опущених куточків очей, занадто вузьких губ, для формування овалу обличчя, що «поплив». Плюс цієї процедури в тому, що вже після одного відвідування видно результат, що так необхідно представникам сильної статі в їхньому жорсткому графіку.

Апаратна терапія

Висока ефективність апаратної терапії для чоловічої шкіри пояснюється тим, що природна щільність і зволоженість чоловічої шкіри набагато вища за жіночу, що дає більший потенціал для апаратного відновлення. Серед апаратних методів для чоловіків виділимо мікрострумову терапію. Процедура стимулює кровообіг, «пробуджуючи» потенціал клітинної мембрани. Мікроструми здатні повернути чоловічому обличчю здоровий колір обличчя, сформувати чіткий овал, зменшити прояви другого підборіддя та дрібних зморшок. Дана методика омолодження комфортна, нетравматична та абсолютно безпечна.

Косметичні догляди

Відомий факт, що чоловіки нерідко нехтують домашнім доглядом за шкірою. Доглядові процедури в клініці зможуть замінити більш інтенсивні методики та запобігти старінню. Косметичні догляди у клініці для чоловіків застосовуються при широкому списку показань. Для кожного типу шкіри підбирається індивідуальна лінія професійного догляду з урахуванням особливостей чоловічої шкіри. Процедури приємні у проведенні, не вимагають реабілітації і мають високу ефективність.

Косметична чистка

Чистка обличчя для позбавлення від «чорних крапок» та запалень на носі, лобі вилицях та у вухах особливо актуальна для чоловіків. Чоловіча шкіра більш схильна до надмірного виділення шкірного сала та розширених порів, що веде до закупорювання та утворення комедонів. Косметолог підбере оптимальну методику чищення для Вашої шкіри та ретельно очистить пори від забруднень, у тому числі у вухах та на спині, де пацієнт не зможе вирішити проблему самостійно.

Пілінги

Чоловіча шкіра постійно травмується голінням, не отримує достатньо домашнього догляду, на відміну від жіночої, піддається стресам та випробуванням шкідливих звичок. Все це призводить до проблем забруднених пір, запалень, утворення нерівностей, лущення та сухості. Для вирішення цих проблем у нашій клініці використовують делікатне глибоке очищення — пілінги. Як правило, для чоловіків застосовуються хімічні пілінги, що щадять, що вирівнюють рельєф шкіри, з вираженим заспокійливим ефектом.

Видалення новоутворень

Вікові та гормональні зміни ведуть до того, що у чоловіка на обличчі та тілі з'являються новоутворення. Нерідко вони приносять естетичний дискомфорт. У нашій клініці для видалення новоутворень на шкірі використовуються сучасні методи та технології. Крім цього, Ви отримаєте конструктивну діагностику та професійну консультацію. Процедури проводяться досвідченим лікарем дерматолог-онколог.

Масажі

Масаж для чоловіка — не лише метод оздоровлення, а й можливість зняти стрес та відновити сили.

Масаж спини і комірцевої зони — найпопулярніша процедура для чоловіків в умовах постійних поїздок, перельотів та сидячої роботи.

Масажі обличчя подарують час для релаксації та можливість усунути такі косметичні недоліки, як набряклість та одутлість, в'ялість шкіри, втрата пружності та чіткого овалу, тьмяний та нездоровий колір обличчя.

Лікування акне та постакне

Проблемна шкіра, схильна до висипів, особливо часто зустрічається серед чоловіків. Це пов'язано з анатомічними особливостями чоловічої шкіри: вона більш схильна до виділення шкірного сала, розширених порів та забруднення, які провокують розвиток акне. Естетичні недоліки проблемної шкіри у будь-якому віці доставляють дискомфорт та підривають упевненість у собі. Для вирішення цих проблем у нашій клініці розроблено комплексний підхід. Правильно підібране чищення, професійна доглядова косметика та апаратні методи лікування дозволять назавжди усунути проблему акне та їх наслідків.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція для чоловіків застосовується найчастіше у наступних зонах:

  • епіляція міжбрів - для усунення зрослих брів
  • пахвових западин — щоб уникнути постійного гоління та зменшення потовиділення
  • спини - з метою естетичної корекції
  • епіляція шиї - з метою уникнути регулярного подразнення після гоління

Лікування розацеа

Розацеа - хронічне захворювання шкіри обличчя, що характеризується почервонінням, розширенням дрібних та поверхневих судин, утворенням папул та набряків. Розацеа може проявитися у вигляді невеликого висипу, плям або почервоніння, після чого симптоми можуть стати інтенсивнішими.

Особливо явно симптоми даного захворювання виявляються під впливом таких подразників як екстремальні температури повітря, гостра їжа та нераціональне харчування, алкоголь, ультрафіолетове випромінювання та стрес. Щоб зупинити розвиток захворювання та усунути зовнішні дефекти на шкірі обличчя, проводиться комплексне лікування за участю фахівця дерматолога.

Лікування розацеа здійснюється з допомогою лазерної терапії, у якому відбувається вплив судинний компонент; кріомасажів, проведення мигдального та лактоланового пілінгу. Можуть бути також призначені доглядові процедури на основі професійної косметики для куперозної та чутливої шкіри. Лікар-дерматолог дасть цінні рекомендації щодо догляду за шкірою будинку і, при необхідності, призначить фармакологічне лікування.

Сучасна косметологія враховує всі анатомічні особливості чоловічого тіла та шкіри, а наші лікарі познайомлять вас із новітніми методиками.

Ми цінуємо Ваш час та враховуємо підвищені вимоги чоловіків до питань косметології. Раціональний грамотний підхід та ефективні методи дозволять Вам удосконалювати свою зовнішність та покращити здоров'я, не порушуючи зону комфорту.

У нашій клініці Ви знайдете свого косметолога, який подбає про здоров'я та молодість шкіри обличчя та тіла, підібравши методи, розроблені спеціально для чоловіків.

У нас також приймає уролог-андролог. І якщо слово уролог знайоме всім, то андрологія - це розділ медицини, що займається питаннями чоловічого сексуального здоров'я. Цей спеціаліст володіє сучасними ефективними методиками лікування та профілактики еректильної дисфункції, корекції естетичних проблем та вікових змін чоловічої інтимної зони.

Будьте сповнені сил, енергії та бажань!