Естетична косметологія

Жінка у будь-якому віці прагне виглядати бездоганно. На жаль, вікові зміни зачіпають не лише області обличчя, шиї, декольте та рук, а й інтимну область.

Гормональний дисбаланс, пологи, коливання маси тіла та природні процеси старіння нерідко призводять до деформації статевих органів, зниження сексуальної задоволеності та неприємних відчуттів при сексуальному контакті. Внаслідок чого прекрасна половина відчуває дискомфорт під час інтимної близькості, народжуються ненависні комплекси.

На щастя, сьогодні вирішити делікатні питання інтимної зони стало комфортно та безпечно. У косметології розроблені без операційні методи ефективного омолодження та корекції органів інтимної зони, результат яких можна порівняти з пластичною хірургією. Інтимна косметологія дозволяє повернути жінці відчуття власної привабливості, внутрішньої гармонії, впевненості у собі та задоволення від сексуальної близькості.

У нашій клініці представлені найзатребуваніші та найефективніші напрямки в інтимній косметології:

 • інтимна мезотерпія
 • інтимна біоревіталізація
 • PRP-терапія в інтимній зоні
 • контурна пластика інтимної зони
 • мезоніті для зовнішніх статевих органів
 • пілінг інтимної зони

Усі процедури проводяться кваліфікованим лікарем-гінекологом, у спеціально обладнаних кабінетах. Ми подбаємо про Ваш комфорт та забезпечимо повну конфіденційність.

Показання для застосування процедур інтимної косметології:

 • в'ялість та провисання м'яких тканин інтимної зони
 • гіперпігментація інтимних місць
 • зменшення входу у піхву та внутрішнього розміру піхви
 • недостатня чутливість точки G
 • неможливість отримання оргазму
 • зменшення розмірів та чутливості клітора
 • деформація, асиметрія, ліподистрофія великих статевих губ
 • сухість піхви
 • корекція зяяння статевої щілини
 • дискомфорт при інтимній близькості

Інтимна мезотерапія - Напрямок естетичної косметології, суть якого полягає у внутрішньошкірному ін'єкційному введенні лікарських препаратів в області промежини і зовнішніх геніталій: вульви, статевих губ, лобка, клітора.

При потраплянні препарату всередину під шкірою посилюється кровообіг, покращуються процеси регенерації, обміну речовин у клітинах, запускаються процеси оновлення. Мезотерапія проводиться з метою зволоження, підвищення еластичності, усунення зовнішніх недоліків тканин інтимної зони, а також освітлення зовнішніх статевих органів.

Інтимна біоревіталізація - Заснована на введенні в тканини інтимної області препаратів на основі гіалуронової кислоти. Основне завдання гіалуронової кислоти – притягувати та утримувати воду, відновлюючи необхідний баланс. Внаслідок чого, вульва та піхва досить зволожені, підвищується еластичність та трофіка тканин, вирівнюється колір статевих органів, уповільнюються процеси старіння шкіри, збільшується чутливість статевих органів, зникає дискомфорт в інтимній ділянці.

Особливості проведення

Процедури мезотерапії та біоревіталізації інтимні зони проводяться з використанням аплікаційної анестезії і є абсолютно безболісними. Мікроін'єкції препаратів виконуються тонкими голками підшкірно або підслизово по всій ділянці корекції. Тривалість одного сеансу – близько 45 хвилин.

Період відновлення триває від 2 до 4 днів. У цей час необхідно уникати будь-якого термічного на оброблену зону (гарячі ванни, лазні, сауни), а також утриматися від інтимної близькості. Ефект від курсу процедур становить від 6 до 12 місяців. Рекомендується повторювати процедуру 1-2 рази на рік.

PRP-терапія зовнішніх статевих органів - це інтимне омолодження за допомогою всередині шкірного введення власної, збагаченої тромбоцитами плазми крові, проблемні ділянки делікатної зони жінки. Методика базується на природному омолодженні за рахунок активізації відновлювальних процесів у тканинах. Унікальні властивості плазми крові здатні активізувати синтез власного колагену та еластину, підвищуючи пружність тканин промежини, зволоження та освітлення піхви, зупиняючи процеси старіння.

Процедура PRP-терапії має омолоджуючий ефект, усуває в'ялість в інтимній зоні, позбавляє сухості та сверблячки в інтимній зоні, запобігає пігментації, а також посилює сексуальну чутливість.

Особливості проведення

Процедура PRP-терапії в інтимній зоні складається з трьох етапів:

 1. Забір венозної крові пацієнтки перед сеансом.
 2. Відділення плазми методом центрифугування.
 3. Введення одержаного препарату.

Тривалість процедури складає 60-90 хвилин. Лікування проводиться курсом із 4 процедур 1 раз на тиждень. Після процедури рекомендується протягом 3-4 днів уникати відвідування гарячої ванни, сауни, лазні; утриматися від сексуальних контактів; уникати прямих сонячних променів та солярію.

Контурна пластика зовнішніх статевих органів - метод корекції за допомогою ін'єкційного введення філерів на основі гіалуронової кислоти в зони для корекції (точка G, область клітора та стінки піхви, малі та великі статеві губи). Ін'єкції на основі гіалуронової кислоти заповнюють недостатній обсяг м'яких тканин, усувають асиметрію, дистрофію великих статевих губ, підвищують пружність та зволоженість тканин.

Контурна пластика інтимних зон здатна вирішити не тільки естетичні питання, але й допомагає вирішити таке делікатне завдання, як відсутність або втрата оргазму. За допомогою збільшення точки G відбувається додаткова стимуляція нервових закінчень піхви, посилюючи сексуальні відчуття.

Особливості проведення

Процедура контурної пластики проводиться абсолютно безболісно, під місцевою анестезією. Тривалість процедури – близько 1 години. Реабілітаційний період відсутня. Результат видно відразу після проведення процедури. Ефект від процедури збережеться протягом року.

Нитковий ліфтинг інтимних зон — процедура, заснована на мало інвазивній підтяжці тканин промежини за допомогою введення спеціальних ниток, що само розсмоктуються. Цей метод застосовується для профілактики опущення жіночих статевих органів, відновлення м'язів промежини і зяяння статевої щілини у жінок, що народжували, а також у жінок перименопаузального періоду, з метою омолодження тканин піхви і вульви, усунення деформацій зовнішнього вигляду статевих органів, а також посилення сексуальної чутливості пацієнта. .

Під час процедури використовуються ПДО нитки, які розсмоктуються протягом 180-280 днів, не залишаючи фіброзу. ПДО нитки створюють ліфтинг промежини, а також покращують якість шкіри та освітлюють її.

Особливості проведення

Процедура триває трохи більше години. Нитковий ліфтинг не потребує тривалої реабілітації, під час процедури застосовується місцева анестезія.

Пілінг інтимної зони - дозволяє делікатно та комфортно освітлити шкіру зовнішніх статевих органів та прилеглої зони. Гіперпігментація в інтимних зонах – поширена проблема у жінок. Це зумовлено гормональним дисбалансом під час та після вагітності, віковими порушеннями, генетичною схильністю, травматизацією після депіляції, а також зловживанням солярієм.

Дискомфорт, викликаний потемнінням делікатних зон, вирішує процедура пілінгу, після якої шкіра світлішає і виглядає більш доглянутою.

Особливості проведення

Процедура професійного пілінгу складається із двох етапів. Спочатку косметолог наносить на «ніжні» зони спеціальний захисний крем, який подбає про комфорт та безпеку процедури, потім безпосередньо пілінг на ділянки гіперпігментації.

Результат освітлення буде видно через 10 днів. Кількість сеансів визначається кожному разі індивідуально.


Подарувати собі відчуття бездоганності, навіть в інтимній зоні, разом із професійним косметологом легко та комфортно. Методи інтимної косметології безболісні, безпечні, не займають багато часу і вимагають тривалого відновлення. Кожна жінка без прив'язки до віку та інших змін гідна відчувати себе здоровою, впевненою та привабливою.