Прикладна кінезіологія у клініці AIVA
Прикладна кінезіологія - це напрямок медицини, що дозволяє визначити та виправити стан різних внутрішніх органів і систем через зміну тонусу, пов'язаних з ними скелетних м'язів.
Основним діагностичним прийомом у прикладній кінезіології є мануальне м'язове тестування (ММТ) — науково обґрунтований ручний метод визначення стану скелетних м'язів з особливою технікою оцінки їхньої сили та тонусу, що мають зв'язки з певними внутрішніми органами, хребцями, кістками черепа та тазу та іншими структурами.
Виявлені зміни тонусу м'язів допомагають фахівцю:
- виявити структурні, обмінні та емоційні порушення;
- визначити причину захворювання;
- дізнатися, що необхідно внутрішнім органам для нормальної роботи;
- провести індивідуальне, точно спрямоване лікування;
- проконтролювати процес зворотного розвитку хвороби
У кінезіології застосовуються різні методи, залежно від місця, де стався збій системи саморегуляції: масаж, мануальна терапія, остеопатія, вісцеральна терапія, краніо-сакральна терапія.
Головною перевагою прикладної кінезіології є можливість своєчасного визначення причини захворювання на ранній стадії
Переваги кінезіотерапії:
- інформація про захворювання надходить безпосередньо від самого організму ще на доклінічних стадіях хвороби
- вже під час першого, діагностичного, сеансу відновлюється нормальний тонус м'язів, покращуються кровотік та харчування хворих органів
- оздоровлення всього організму загалом
- не має протипоказань, відсутні обмеження за віком
Всі прийоми та методи кінезіології м'які, ненасильницькі, приємні. Після такого лікування ви нібито знайдете крила, почуваєтеся наново народженим!
Якщо ви хочете зрозуміти причину медичних проблем та вибрати оптимальне їх вирішення, дбаєте про здоров'я та довголіття, прагнете підняти своє життя на новий рівень – вам на прийом до кінезіолога!
Вам потрібна консультація кінезіолога, якщо у вас:
- захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, радикуліт, біль у суглобах, порушення постави, наслідки пологових травм та ін.)
- головний біль, запаморочення, безсоння, підвищений або знижений артеріальний тиск, черепно-мозкові травми, порушення мозкового кровообігу, підвищений внутрішньочерепний тиск
- захворювання травної системи (гастрити, холецистит, токсичні ураження печінки, коліт, ентероколіт, дисбактеріоз кишечника, грижа стравохідного отвору діафрагми)
- болі при застійних явищах у малому тазі, спайкові процеси
- оніміння, набряки, біль у кінцівках, порушення кровообігу в судинах рук та ніг
- підвищена збудливість, депресія, швидка стомлюваність, порушення пам'яті, сонливість, зниження працездатності, неуважність, хронічна втома та ін.
Естетична остеопатія: відмінна альтернатива ботоксу та гіалуронової кислоти.
Косметологія – суперпопулярний сьогодні напрямок медицини. Пліч-о-пліч з нею діє естетична остеопатія, яка здатна:
- оздоровлювати тканини обличчя та тіла,
- підкреслювати та повертати природну красу,
- робити шкіру гладкою та оксамитовою,
- надавати шкірі красивий здоровий колір за рахунок покращення капілярного кровотоку,
- нормалізувати функції мімічної мускулатури, позбавляючи зморшок, заломів та дефектів.
Своєю появою естетичні проблеми обличчя та шиї завдячують трьом основним факторам:
- Порушення міофасціального тонусу (як у бік підвищення, так і зниження),
- Порушення лімфовідтоку,
- Зміни позиції кісток лицьового черепа.
Найбільш частими причинами формування набряків, одутлих, пастозностей, подвійних і потрійних підборіддя є лімфатичний стаз в області голови та шиї. Остеопати знають, що причиною стазу, порушення лімфотоку можуть бути як проблеми на рівні грудної апертури - фіксації, зміщення ключиць і перших ребер, що перекривають шляхи лімфотоку, проблеми шиї - зміщення хребців з формуванням м'язового захисту, погіршення локального лімфотоку, так і проблеми віддалених органів – запальні вогнища, дисфункції печінки, залоз внутрішньої секреції, кишечника, нирок, що впливають на загальний склад лімфи.
Старіє не шкіра, а структури, що знаходяться під нею. У швах, що з'єднують кістки, може зберігатися напруга. Це найглибший шар, який має бути міцним та непорушним, як фундамент, інакше зсув в основі на 2 градуси дасть нам зміщення на 45 градусів на самому верхньому поверсі будівлі. Перш ніж приступити до масажу, важливо прибрати кісткову напругу. Тому що якщо воно є в центральній частині особи, наприклад, то масувати носогубну складку марно.
Фіксації та дисбаланси на рівні кісток черепа – причина асиметрії обличчя, відстань виличних кісток, деформацій очниці, порушення прикусу.
Що стосується зморшок – то патологічний мікроспазм мімічної мускулатури (так само часто фіксованою неадекватними психологічними установками – «особистісними масками» обличчя) – основа формування зморшок, порушення трофіки (живлення) шкіри з формуванням ділянок виснаження, пігментних плям.
Сучасна косметологічна остеопатія має велику кількість прийомів і методик для корекції всіх цих патологічних станів, повернення краси особі та тілу.
Як остеопатія впливає на красу обличчя:
- тканини обличчя підтягуються;
- проходить набряклість;
- вимальовується більш точний овал;
- обличчя стає помітно молодшим;
- зникає хвора блідість, «сірий» колір;
- зменшується асиметрія обличчя.