HydraBeauty – очищення, зволоження та омолодження шкіри в 1 процедурі!

Це сучасний пристрій для м'якого атравматичного очищення шкіри обличчя та омолодження шкірного покриву. Процедура призводить до відлущування верхнього ороговілого шару шкіри, активного харчування та додаткового зволоження завдяки використанню професійних спіралеподібних насадок, а також одночасної подачі спеціальних сироваток: очищаючих, зволожуючих, саліцилових. Фінальні сироватки: поживні та противікові вводяться за допомогою спеціального спрей-пістолета.

Апарат здатний також виконувати процедури механічної алмазної мікродембразії та фотохромотерапії (LED-терапії). Остання, при використанні світла з різної довгої хвилі, посилює оновлюючий, лімфодренажний або протизапальний ефект основної процедури.

HydraBeauty – знаменита «голлівудська» процедура для глибокого очищення, інтенсивного зволоження та омолодження шкіри в одній процедурі.

Це революційний прорив в естетичних технологіях, найновіша процедура вакуумного гідропілінгу та гідродермабразії, система одночасного нанесення мультифункціональних сироваток та проведення ексфоліації.

Одноразові спіралеподібні насадки делікатно очищають шкіру, вакуум звільняє пори та стимулює процеси регенерації, а унікальні сироватки одночасно зволожують та омолоджують.

Процедура не займає багато часу – близько 60 хвилин.

Процедура абсолютно безболісна, підходить для чоловіків та жінок.

Ефективне очищення шкіри, інтенсивне зволоження, оновлення та антивіковий догляд стали доступні в одній процедурі.

Наші фахівці володіють усіма тонкощами цієї унікальної технології і готові вже сьогодні подарувати Вашій шкірі природну свіжість і молодість.

Основна відмінність методики в її неінвазивності: чищення шкіри обличчя відбувається в результаті комплексного впливу вакууму та унікальних одноразових насадок.

Одноразові насадки різноманітні — кожна з них має свій рівень абразивності, тому з їх допомогою можна вирішувати різні завдання.

Як улаштований апарат HydraBeauty і що він вміє?

Дивіться – основна частина приладу – водно-вакуумний насос.

Насос усередині, а ось ця маніпула зовні. На неї надягається одноразова спіральна насадка.

Подача рідини та сила вакууму регулюється лікарем у процесі процедури.

Тут 4 ємності для сироваток. І дуже важливою перевагою цього приладу є можливість використовувати будь-яку сироватку, яку вам порекомендував косметолог, або дерматолог, або ви самі любите.

Це колба для відведення рідини. І наприкінці процедури дивлячись на неї та використану насадку ви наочно бачите, скільки забруднень, шкірного сала та відмерлих клітин вичистив апарат.

HydraBeauty здатний також виконувати глибоке шліфування (алмазна дермаабразія) та лікування діодним світлом (фотохромотерапії). Дія світла з різної довгої хвилі посилює оновлюючий, лімфодренажний чи протизапальний ефект основної процедури.

HydraBeauty тільки для обличчя?

Ні. Інша назва процедури ГідроБьюті - ГідроФейс. Тому багато хто думає, що вона тільки для обличчя. Але ГідроБьюті можна робити також на ділянці шиї з декольте і на кистях рук – «найзрадливіших» зонах, які найбільше видають наш вік.

Клінічно доведено ефективність вакуумного гідропілінгу при корекції таких проблем:

  1. Вікові зміни
  2. Усунення зневодненості та забрудненості при будь-якому типі шкіри
  3. Комплексне лікування акне та поверхневих пігментацій, стан постакне
  4. Гіперкератоз та розширені пори
  5. Поліпшення кольору обличчя