Мезотерапія

Ін'єкційна мезотерапія - суть процедури  

Основна функція шкіри – захисна. Саме тому в косметології виникла проблема: більшість засобів, кремів і масок при традиційному нанесенні не проникають у ті шари шкіри, де потрібна їхня дія, а впливають тільки на поверхню.

На допомогу прийшла мезотерапія — метод, що ґрунтується на ін'єкційному введенні в організм різних біологічно активних речовин: вітамінів, гіалуронової кислоти, антиоксидантів. Процедура мезотерапії доставляє необхідні речовини безпосередньо в глибокі шари дерми, стан яких визначає зовнішній вигляд нашої шкіри.

Під час процедури наша шкіра також отримує «мікротравми», що стимулює активне вироблення речовин, необхідних для регенерації, покращуючи мікроциркуляцію крові.

Існує велика кількість показань для застосування мезотерапії. Ефект залежить від складу коктейлю та підбирається індивідуально, виходячи з потреб пацієнта.

Навіщо застосовується мезотерапія?

  1. для профілактики старіння шкіри обличчя
  2. для усунення мімічних зморшок
  3. для підвищення еластичності шкіри
  4. для усунення темних кіл під очима
  5. для вирівнювання кольору обличчя
  6. при жирній шкірі, розширених порах
  7. для боротьби з акне та постакне
  8. для боротьби з ознаками фотостаріння
  9. як підготовка та відновлення після пілінгу
  10. для усунення гіперпігментації
  11. для лікування рубців
  12. для боротьби із зайвою вагою, целюлітом, розтяжками
  13. для усунення алопеції (випадання волосся та порушення росту нових)

З чого складається коктейль щодо ін'єкцій?

Існують як готові коктейлі, так і склади, які лікар виготовить індивідуально залежно від мети процедури. До їх складу, як правило, входять такі компоненти:

  • гіалуронова кислота - зволожує шкіру, повертає тонус і здорове сяйво, нормалізує гідробаланс
  • вітамін С - бореться з акне та пігментацією
  • вітаміни А і Е - запобігають старінню шкіри
  • мінерали: магній та кремній – покращують обмінні процеси, зміцнюють тканини
  • полілактонова кислота - стимулює вироблення колагену
  • Ліполітики - прискорюють розщеплення жирів, борються з проявами целюліту, знижують виразність шрамів
  • протизапальні рослинні екстракти - для лікування акне
  • препарати для нормалізації судинної системи – сприяють у лікуванні куперзу та судинних зірочок

Як проводиться процедура?

При ін'єкційній мезотерапії препарат вводиться в шкіру за допомогою тонкої короткої голки за допомогою спеціального шприца.

Процедуру рекомендується проводити курсом; загальну кількість процедур визначає лікар-косметолог, враховуючи вік пацієнта та складність поставлених завдань. Може бути призначений від 4 до 10 сеансів. Проте, вже після першої процедури, пацієнт відчує позитивні зміни стану та кольору шкіри.

За наявності показань процедуру можна проводити у будь-якому віці. Але слід розуміти, що в молодшому віці ефективність активних препаратів вища, ніж у зрілому, а отже, до застосування мезотерапії варто звернутися якомога раніше.

Anti aging treatment and plastic surgery concept. Beautiful faces of young woman with arrows over biege background

Зони застосування процедури мезотерапії

  1. Мезотерапія обличчя проводиться з метою розгладження зморшок, усунення ознак старіння, відбілювання шкіри, ліквідації судинної сіточки, підтяжки обличчя, корекції овалу обличчя, лікування акне та постакне.
  2. Мезотерапія області очей, повік, пріорбітальної зони застосовується для позбавлення від темних кіл, «гусячих лапок», усунення набряків, ущільнення шкіри навколо очей.
  3. Мезотерапія підборіддя застосовується для усунення другого підборіддя, а також підтяжки обвислої шкіри після позбавлення жирових відкладень у цій зоні.
  4. Мезотерапію губ призначають як надання губам форми, так комплексного оздоровлення тканин у разі авітамінозу, утворення тріщин, запалень у куточках губ.
  5. Мезотерапія шиї та декольте застосовується для усунення ознак старіння шкіри, підвищення пружності, а як і з метою розщеплення локальних жирових відкладень.
  6. Мезотерапія області живота, стегон та сідниць призначається для лікування локальних жирових відкладень, лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри у цій галузі.
  7.  Мезотерапія молочних залоз носить естетичний характер. Особливо ефективно проведення процедури після пологів, коли груди потребують додаткової стимуляції. Вводяться речовини, які можуть надати грудях бажаної форми, надати ефект підтяжки та уповільнити процеси старіння.
  8.  Мезотерапія рук застосовується для видалення пігментації, бородавок та ознак старіння шкіри кистей. Шкіра рук швидко грубіє і старіє, а мезотерапія дозволяє уповільнити ці процеси. Крім кистей за допомогою мезотерапії можна позбутися жирових відкладень на внутрішній поверхні плеча.

Окремо слід виділити мезотерапію шкіри голови та волосся. Процедуру призначають при погіршенні стану волосся (тьмяне, ламке, сухе), при схильності до випадання (а також сезонному випаданні), при різних видах алопецій (крім аутоімунних). Для волосистої частини голови застосовуються вітамінні та мінеральні комплекси, амінокислоти та препарати, що стимулюють мікроциркуляцію крові.

Протипоказання щодо мезотерапії:

  1. Індивідуальна нестерпність окремих препаратів, їх компонентів.
  2. Онкологія.
  3. Вагітність та годування груддю.
  4. Аутоімунні захворювання.
  5. Тяжкі соматичні захворювання (щитовидної залози, серцево-судинні, ниркова та печінкова недостатність, порушення процесів згортання крові).
  6. Епілепсія.
  7. Системні захворювання (цукровий діабет, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, хвороби Хашимото).
  8. Захворювання шкіри.
  9. Герпес під час загострення.

За допомогою мезотерапії Ви зможете вирішити широкий спектр проблем шкіри обличчя та тіла. Вона чудово поєднується з іншими процедурами, посилюючи та закріплюючи їх результат. Естетична мезотерапія – унікальний метод боротьби з недосконалостями, який не має вікових обмежень та дарує чудовий ефект на довгий час.